ERB ORGANİZASYON

Şirketimiz bir yıl önce sektöre merhaba dedi. Tamamen aile şirketi olarak faaliyetlerimize başladık. Sektörel anlamda başlangıcımız ise yurt dışına yaptığımız seyehatler esnasında gördüğümüz ikinci el pazarlarada oldukça yoğun bir ilgi olduğunu farkettik. Buda bize cesaret verdi. Çünkü herkesin ilgi gösteridiği bir alan. İnsanlar alışverişi seviyor dahası para kazanmayı seviyor. Bize de bu insanları bir araya getirmek düştü. İşimizin en güzel tarafı ise derneklerle hayır kurumları ile beraber çalışmak. Kücücük bir standa açılan yardım masaları insanların dertlerine derman oluyor, belki onlara umut oluyor, kimisine battaniye, kimisine ayak, kimisine hayat oluyor.

 

İşte bu çıkış noktası bize ne yapmamız gerektiğini her gün hatırlatıyor.

El ele, omuz omuza…

 

Çalışmalarımızdan kareler

Screenshot_20200201-230728_Instagram
01
Screenshot_20200201-231201_Instagram
Screenshot_20200201-231141_Instagram3

Düzenlenen festivale “Melek Yüzler Derneği”‘de davetliydi. Erb Organisazyon Yöneticisi Işıl ERBEY ile bir kare.

Firmamızın kurucu üyesi Işıl ERBEY’de katıldığı festivalde Elazığ depremini unutmadı. Açılan Elazığ Destek Masasında satılan ürünlerin gelirleri Elazığ deprem mağdurlarına bağışlandı.

Derneklerden stand ücreti almama prensibimiz artık hep devam edecek. “Onkoloji ve Tüm Hasta Çocuklar Yararına” düzenlenen kermesten bir görüntü.

İkinci El Festivalinden bir görüntü. Katılım oldukça yüksekti. İnsanlar bir yandan ürünlerini satarken bir yandan para kazanıyorlardı.